1 / 5
Алтернатор Mazda 3 (BK) 1.6 Di
По Договор
30.09.2022 10:35

Виница / Виница

Испраќам по карго    

Алтернатор Mazda 3 1.6 Di, компатибилен и за

Volvo C30 1.6 D
Volvo C30 2.0 D
Volvo C70 II Kabriolet 2.0 D
Volvo S40 II (MS) 1.6 D
Volvo S40 II (MS) 2.0 D
Volvo V50 (WM) 1.6 D
Volvo V50 (WM) 2.0 D

078-213-333
078-669-666
078-393-313

Испорака по карго до сите градови во Македонија.

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Farovi i Shtipovi BMW F20 SERIES 1

0 МКД

Серво пумпа Toyota Rav 4 (1998-2000)

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам