1 / 8
PRODAVAM VELOSIPED ATALA BETA 26 MTB ALU FRAME SHIMANO FULL
9.000 МКД
15.11.2022 11:21

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED ATALA BETA 26 ALUMINIUM FRAME 100% MTB SO FULL SHIMANO TOURNEO SIS OPREMA SOCUVAN VELOSIPED KOMPLETNO SERVISIRAN FUNKCIONALEN ITALIANSKI BREND

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

SKOPJE
Потврден огласувач
070535324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам