Диспонирање на возила
По Договор
30.09.2022 11:37

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Транспортна фирма има потреба од вработен за диспонирање на возила во меѓународниот транспорт. познавање на Англиски. Сите заинтересирани Ве молиме испратете кратка биографија на следнава е-маил адреса: blaz-vanloo@hotmail.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
0032483511094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам