1 / 5
BEVERLY 300 2014 година
3.400 €
14.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

BEVERLY 300 2014

Километри:

20000

Се продава PIAGGIO BEVERLY 300 2014 година, со изминати 22000 км од прв сопственик. Моторот е во одлична состојба, сервисиран со сервисна историја и регистриран до 07.2023 година. Од дополнителна опрема има куфер со потпирка од Гиви и ветробран од Гиви.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070/304-006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам