PRODAVAM DETSKI TOCAK SOBIM BMX CLASSIC KONTRA KOCENJE 20''
100 €
30.09.2022 12:12

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED SOBIM BMX CLASSIC SO KONTRA KOCENJE 20 BANDAZI EXTRA SOSTOJBA!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Телефон
Потврден огласувач
070 233 909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам