1 / 8
Xiaomi Mi 9T Pro
7.999 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 15:49

Штип / Штип

Марка:

Xiaomi

Модел:

Mi 9T Pro

Боја:

Red

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Xiaomi mi 9t pro kupen pred 2 godini vo originalno pakuvanje. Telefonot e koristen isklucivo so zastitno staklo i zastitna futrola uste od pocetok. Bez nikakvi ostetuvanja bez zameni odi vo originalno pakuvanje(kutija i polnac) so 2 zastitni stakla i 3 zastitni futroli gratis. Povekje specifikacii imate na linkot podolu.
https://www.google.com/amp/s/m.gsmarena.com/xiaomi_mi_9t_pro-ampp-9791.php

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Elly
Потврден огласувач
077709775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам