Vozac na cisterna so ADR
1 €
30.09.2022 13:08

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara vozac na cisterna so ADR sertifikat, katergorii C i E, se vozi vo Skopje, pozelno e da se poseduva megunaroden sertifikat.
Kontakt: Sterjo 075 441 010

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

TD Makosped AD Skopje
Потврден огласувач
070369082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам