1 / 1
Opel motor za frontera b 2.2dti
1 €
07.12.2022 15:08

Струга / Струга

Se prodava odlicen motor 2.2 dti za opel frontera,motorot e vo odlicna sostojba so 230… km pominati

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

...
Потврден огласувач
078823888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам