1 / 9
KEEWAY X BLADE 2T 2016
990 €
15.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Се продава KEEWAY X BLADE 50 2T 2016 година, во добра состојба , редовно сервисиран, со изминати 21000 км од прв сопственик.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070/304-006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам