1 / 6
SYM FIDDLE 4 2021 година
1.850 €
15.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Се продава SYM FIDDLE 4 2021 година од прв сопственик, со направен сервис и во перфектна состојба со изминати 1300 км. Скутерот е буквално како нов!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070/304-006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам