1 / 3
Plastifikacija elektrostatsko praskasto farbanje na metal
20 €
18.11.2022 17:35

Илинден / Скопје

ПЛАСТИФИКАЦИЈА
Пластификацијата на металот е форма на заштита на површината која има големи предности во однос на другите видови метална и неметална заштита. Не ја загадува околината, достапно е и лесно се постигнуваат сите барања, ефекти, нијанси и слично. Во многу случаи, европските стандарди бараат формата на заштита на површината да биде пластификација

info 076223945

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

D
Потврден огласувач
075648191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам