1 / 9
Стан со 3 спални нас.Христо Узунов
102.000 €
Цената не е фиксна
21.11.2022 09:35

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

121 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Христо Узунов

Агенцијата за недвижности на продажба има стан од 120м2, три спални соби, голем тоалет, кујна ,трпезарија и две големи тераси... Станот е лоциран во нас.Христо Узунов ,во релативно убава градба,и одржана зграда, петти кат од вкупно шест... Изводливо е и развојување на 2 независни станови...За повеќе инфо Александар -агенција Енхелеја

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ENHELEJA Agencija za Nedviznosti
TC AMAM LOKAL 116
Потврден огласувач
075436991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам