1 / 7
APRILIA 125 cc
4.200 €
Цената е фиксна
07.10.2022 08:04

Делчево / Делчево

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

2019

Модел:

RS 125 ABS GP

Motorot e vo odlicna sostojba
Fabricka boja
Ima pominato samo 3600 km
Motorot e kako nov tel za kontakt. 071 314 666 Zvonko

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

DRAGAN
Потврден огласувач
075457340
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам