1 / 6
se prodava ili menuva parcela
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.03.2023 14:50

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

se bara Investor za gradba parcela od 2000 m/2 so cist imoten list za 400 m/2 gradezno zemjiste.
se naogja nad bukovska naselba 500 metri od desna strana - 20 metri od patot
info na broj 070 239 375

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

xxx
Потврден огласувач
070 239 375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам