1 / 1
se prodava dva para skii so cevli i stapovi komplet
60 €
100 €
07.11.2022 15:04

Битола / Битола

dva para skii so cevli i stapovi komplet
skiite odgovaraat za broj 38 i 41
60 evra komplet se
info na broj 070 239 375

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070 239 375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам