1 / 10
СЕ ПРОДАВА НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ЗГРАДА ЈУРИ
900 €
21.10.2022 22:39

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

69 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Населба „Стара касарна“ - Битола

-Станот се продава наместен. Мебелот е вклучен во цената.
-Станот е 69м2. Има една спална, кујна со терпезарија и дневна, два балкуни, ходник и бања.
-Станот е комплетно обезбеден со домофон, каамера и аларм.
-Зградата има лифт.
-Зградата има безбедност до минимум 9 степени според Европската макросеизмичка скала.
-Во дворот на зградата во секое време има на располагање слободно паркинг место.
-Станот располага и со сопствен систем за штедење на електричната енергија преку картичка за исклучувања на станбената разводна табла.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
38976699421
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам