1 / 1
Gradezno Zemjiste Industriska zona Prebeg
79 €
13.10.2022 11:45

Штип / Штип

Квадратура:

1350 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava Neizgradeno Zemjiste Vo Industriska Zona Prebeg Nasproti Hotel Izgrev Vtor Red

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078353333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам