1 / 6
NEXEN 245.45.18 PAR DVE
3.000 МКД
30.11.2022 16:51

Штип / Штип

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

245

Висина:

45

Дијаметар:

18

Gumite se dobri za vozenje dve par 245.45.18
PRAKAM kargo

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Stefan Durmis Dimitrov
Потврден огласувач
077520630***077520630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам