Молер со или без работно искуство
1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.10.2022 00:38

Куманово / Куманово

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Имам потреба од молер со или без работно искуство.
За сите останати услови ќе се договориме лично. Испратете своја биографија на angelovski@live.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се бара од:

Dalibor
Потврден огласувач
078203394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам