1 / 8
Mace Macinja Маче Мачиња , na POKLON, ПОКЛОН
По Договор
02.01.2023 00:16

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se podaruvaat, mace, macinja, cuvani se vo domasni uslovi, redovno i ubavo hraneti, zastiteni od paraziti, ima uste samo 3 macinja, BEZPARI, POKLIN, PODAROK, iminja uste nemaat, mali se pa ke mozete da si gi istrenirate po vase, moze eventualno i GRATIS ISPORAKA, po dogovor.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Се продава од:

Zvezdan
Потврден огласувач
078290339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам