1 / 3
Se prodava road bike
10.000 МКД
Цената не е фиксна
30.09.2022 18:35

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

Останато

Fabrichka sostojba - Vintage road bike
Proizvoditel: Moor - Switzerland
Ram: 56cm
Shifteri: Shimano 600
Kochnici: Weinmann type 500
Sedishte: Force
Top sostojba!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Pavel
Потврден огласувач
078 709 015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам