1 / 4
Pusnica i mesalka
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2022 21:47

Велес / Велес

Se prodava pusnica za meso2100evra
Mesalka i tambler 2 vo 1
2000evra

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
071213059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам