1 / 9
REEBOK MEMORY TECH zenski noviii
1.499 МКД
Цената е фиксна
27.05.2023 17:03

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

40

Боја:

Лила

REEBOK MEMORY TECH zenski noviii ne obleceni
kupeni po greska
odgovaraat i za 39 br i 40br

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

$$$$$$$$$
Потврден огласувач
071296091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам