1 / 7
Aprilija pegaso 600 Na Delovi
По Договор
05.10.2022 15:18

Битола / Битола

Марка:

Aprilia

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1993

Модел:

Pegaso 600

Se prodava aprilija pegaso 600 ,motoro momentalno e kompleten i vo ispravna sostojba,imam sve do posleden strav,se prodava cel ili na delovi,motoro e so makedonski dokumenti.
Kontakt na: 070243998

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070243998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам