Часови од 1-5 одделение
1 МКД
15.10.2022 13:00

Карпош / Скопје

Наставничка со големо искуство дава часови на ученици од прво до петто одделение по сите предмети.
Тел. 070/725-081

Категорија: Услуги, Сервисери / Образование, Едукација / Останато

Се продава од:

Jadranka Bozinovska
Потврден огласувач
070725081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам