1 / 10
Stan Cena po dogovor
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.11.2022 14:42

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

147 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Partizanksa

Stanot poseduva 2 spalni sobi,golema dnevna soba,2 tualeti,1 pomosnik,terasa,
Celiot stan imat pogled kon ezero.
072688166

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Arjet
Потврден огласувач
072688166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам