1 / 3
Se prodava med
По Договор
01.12.2022 10:25

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Prodavam med na golemo i malo. Cena za na golemo 400den. za kolicina nad 60kg pakuvan vo kanti od 15 kg, i cena od 500den. na malo pakuvan vo tegla. Medot e livadcki so moznost za analiza. Prakam po kargo.

TELEFON ZA KONTAK: 071/ 513-333

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
071769785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам