1 / 4
Prodavam oldtimer velosiped
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 23:11

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

Останато

Poveke info na 072780777

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
072780777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам