1 / 3
Renault trafik ne tovareno nikogas 2009god
6.500 €
Цената е фиксна
03.12.2022 19:44

Гостивар / Гостивар

Prodavam Renault trafik visoko kombe se vozi so b. Registrirano edna godina vo prekrasna sostojba bez denar vlog.

Nema klima kombeto 1.9dci trosi 7gradska
6500e.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

milce
Потврден огласувач
071477111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам