1 / 3
Prekrasen suzuki intruder
6.500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2022 13:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

Suzuki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2007

Модел:

Intruder m800

Километри:

40000

Se prodava Suzuki intruder 2007god.

vo prekrasna sostojba bez vlozuvanja 800cm3 komplet so drzac i kuferi

Moze zamena za suv samo avtomatik

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

milce
Потврден огласувач
071477111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам