1 / 2
SSD 2TB SABRENT
17.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
05.12.2022 16:56

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0 Gen4 PCIe M.2 Internal SSD Solid State Drive (SB-RKT4P-2TB) cena 300$ , link od kade e kupeno https://www.sabrent.com/product/SB-RKT4P-2TB/2tb-rocket-4-plus-nvme-4-0-gen4-pcie-m-2-internal-ssd-solid-state-drive-sb-rkt4p-2tb/#description

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
076222039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам