1 / 2
Splitter 1-8 kuleri Fan hub MINING
400 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
01.10.2022 02:33

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

se prodava novi spliteri moze da se uklucat 8 fanovi na nego, brzina low-high-off so molex/sata vlez cena 400 den

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
076222039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам