1 / 10
НОВ стан со 1 спална
61.600 €
13.10.2022 09:06

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ѓорче Петров бр. 14

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на прилично НОВ невселен двособен стан бр. 7 со вкупна површина од 56 m² (стан со површина од 53 m² и тераса со површина од 3 m²) на ул. Ѓорче Петров бр. 14, Зграда 1, Влез 1, Кат Поткровје, во Охрид, КО Охрид 2, КП 10318/1 (населба Христо Узунов, веднаш позади училиштето Христо Узунов). Станот е со југоисточна оринетација. Располага со голема дневна соба со трпезарија и кујна, тераса на исток и засебна спална соба. Станот е веднаш вселив. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој, како и за туристичка дејност. Зградата располага и со сопствен паркинг простор. Цена 61.600 ЕУ

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам