1 / 6
ZongShen 125cc
990 €
11.11.2022 18:27

Велес / Велес

Марка:

Останати марки

Вид:

Туринг

Година:

2007

Модел:

ZongShen

Километри:

5000

ZongSheng 125cc....Reg do 09.2023god....
Cena 990€......Nova zadna guma..... Fabrika

078 228 037

078 228 037

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

oglasi
Потврден огласувач
072225661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам