1 / 1
Delovi Ford Fiesta Flair
По Договор
26.10.2022 00:51

Гази Баба / Скопје

Ford Fiesta Na Delovi
Sve Sto Vi Treba
1.3 motor na lance (ODLICNA SOSTOJBA)

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077900711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам