1 / 12
☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆
3.450 €
3.500 €
07.12.2022 08:41

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Grande Punto

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI !!! ☆
PLATENI SITE DAVACKI DO
REGISTRACIJA !!!
📞📞📞074-224-222📞📞📞
CENA : 3450€
OD OPREMA POSEDUVA !!!
✔️KLIMATRONIK ✔️CITY VOLAN
✔️FABRICKO RADIO
✔️KOMANDI NA VOLAN
✔️BORD KOMPJUTER
✔️USB ✔️AUX ✔️BLUETOOTH
✔️AVTOMATSKI SVETLA
✔️EL. RETROVIZORI ✔️EL. NA STAKLA
✔️ZATEMNETI STAKLA ✔️4X NOVI GUMI
✔️195.000 100% REALNI
MOZE PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Genova
Ул.Крижевска бр.34
Потврден огласувач
074224222
Испрати Е-маил до огласувачот

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆

3499 €

☆ CITROEN C2 1.1 BENZIN 60KS 2007 GODINA NOVA KOLA ☆

2850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам