1 / 2
МАФ сензор Peugeot 206
По Договор
01.10.2022 15:02

Виница / Виница

Испраќам по карго    

МАФ сензор Peugeot 206, компатибилен и за
Peugeot 306 1.9 D
Peugeot 307 2.0 HDi
Peugeot Boxer 2.0 HDi
Peugeot Boxer 2.2 HDi

078-213-333
078-669-666
078-393-313

Испорака по карго до сите градови во Македонија.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

МАФ сензор Opel Astra H 1.7 CDTi

0 МКД

Компјутер на мотор Mercedes

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам