1 / 2
МАФ сензор Chevrolet Captiva
По Договор
01.10.2022 15:13

Виница / Виница

МАФ сензор Chevrolet Captiva, компатибилен и за
Alfa 156,
Fiat Croma 1.9 D Multijet,
Fiat Punto/ Grande Punto 1.9 D Multijet

078-213-333
078-669-666
078-393-313

Испорака по карго до сите градови во Македонија.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Шофершајбни за сите видови на возила Ауто Кинг

0 МКД

Лево стакло за ретровизор BMW 5 (1996-2002)

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам