1 / 2
МАФ сензор Alfa 147
По Договор
01.10.2022 15:37

Виница / Виница

Испраќам по карго    

МАФ сензор Alfa 147, компатибилен и за:
Fiat 500, Fiat Bravo II 1.9 D Multijet, Fiat Linea 1.3 D Multijet, Fiat Multipla 1.9 JTD, Fiat Punto/ Grande Punto 1.3 D Multijet, Fiat Stilo 1.9 D / 1.9 JTD, Lancia Musa 1.3 D, Lancia Ypsilon 1.3 D078-213-333
078-669-666
078-393-313

Испорака по карго до сите градови во Македонија.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од: Претпријатие

Autoking Vinica
Потврден огласувач
078213333 078669666
Испрати Е-маил до огласувачот

Рекетка Citroen C4 (2010-2018)

0 МКД

Моторче за предни бришачи Opel Corsa C

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам