1 / 8
Skap brend maski farmerki br.32 TAKESHY KUROSAWA %%%
2.000 МКД
Цената е фиксна
13.10.2022 14:54

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

32

Боја:

Сина

Preubavi skap brend maski farmerki br 32 /32 original Takesy Kurosawa mnigu moderni kvalitetni zimski model
Preskap brend skap model
Cena 3000
Namaleni 2000

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Maska brend jakna br.L/XL CARLO COLLUCI Bomber jacket

1 МКД

Germanski brend maski zimski jakni M,L,XL %%%

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам