1 / 9
Jepet me Qira
350 €
28.11.2022 12:50

Чаир / Скопје

Квадратура:

37 m²

Греење:

Струја

Jepet me Qira Dyqan ne rruge kryesore ne Xhon Kenedi.
I renovuar
Vend per reklame te ndriqueshme
3 Vende parking
Alarm te instaluar

Se izdava dykjan pod kirija u glavna ulica Dzon Kenedi.
Renoviran
Mesto za svetlena reklama
Parking za 3 koli
Instaliran Alarm

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Agim
Dzon Kenedi
Потврден огласувач
077875073
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам