1 / 12
Mercedes C200 avangarde benzin 184ks ot CH
13.500 €
14.200 €
01.12.2022 14:39

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mercedes c200 ot shvajcarija mnogu ocuvan so full oprema golema navigacija kozha greaci na sedishta 8 gumi i mnogu drugo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам