1 / 12
Peugeot 308 SW Allure 2014god
8.400 €
23.11.2022 21:35

Кочани / Кочани

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Skoro novo vozilo, so servisna kniska, redovno odrzuvano! Minimalna potrosuvacka od 4l na 100km.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

G
Потврден огласувач
078275604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам