1 / 8
CHEVROLET AVEO 1.2 BENZIN/PLIN
1.990 €
2.350 €
05.12.2022 10:04

Охрид / Охрид

Марка:

Chevrolet

Модел:

Aveo

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo dobra sostojba.

Tode
071 231 194

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Niki
Потврден огласувач
077 687 771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам