1 / 3
Parkside peskara
1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2022 09:07

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Kupena i ednas probana.
Ja prodavam bidekji nemam potreba od nea. vo pakovanjeto ima i pesok.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава / Можна е замена од:

vlade
Потврден огласувач
071294095
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам