1 / 1
PRODAVAM CISTI TEGLI SO KAPACI SAMO EDNAS UPOTREBENI
5 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 10:35

Аеродром / Скопје

PRODAVAM CISTI TEGLI IZMIENI SO KAPACI SAMO EDNAS UPOTREBENI,100-120parcinja 720 mll.680grama.ZA SAMO 5denari.

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Стакло

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
077537107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам