1 / 5
MAN 10 153 KIPER
1 €
23.11.2022 17:08

Гази Баба / Скопје

MAN 10 153
MILER KIPER
REG DO 5 MESEC
POJACANI FEDERI
NOVI GUMI
ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

COBE
Потврден огласувач
078461872
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам