1 / 5
Detska soba
610 €
23.01.2023 15:53

Куманово / Куманово

Se prodavaat elementi za detska soba,koristeni dve godini.Materijal iverica so medijapan
Moze da se dogovorime za kupuvanje i posebno po elementi
Plakar dimenzii 120x63x209cm- 13500 den
Biro dimenzii105*64*166cm,6500den
biblioteka 60*40*177cm, 6000den
toaleta 72*47*145cm-7000den
Krevet (bez dusek) 90*190cm-6000 den

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

///
Потврден огласувач
078406710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам