1 / 12
Kuka vo Star Dojran
30.000 €
Цената е фиксна
10.02.2023 15:46

Дојран / Гевгелија

Број на соби:

5

Квадратура:

128 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Star Dojran

Se prodava kuka vo Star Dojran na mirna lokacija
Kukata ima dvnevna dve spalni kuja i kupatilo kako i dve sobi koi treba da se napravat.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам