1 / 2
Nov Bluetooth Zvucnik vgraden 25w pojak
1.600 МКД
28.11.2022 16:00

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Уред:

Звучници

Vo kineskata tehnologija vgraden 25w zvucnik od Yugo nov,
Podobren kvalitet za 100 % cena 1600 denari

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Bluetooth уреди

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070313323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам